Дезодоранти і антиперспіранти

Дезодоранти  — косметичні вироби, призначені для маскування, ослаблення або усунення неприємних запахів.

Механізм дії дезодорантів полягає в запобіганні розмноження бактерій у вологому середовищі, і в поглинанні природних запахів тіла і інших нав'язливих запахів. До складу дезодорантів часто входять дезинфікуючі і бактерицидні добавки, що знищують мікроорганізми і перешкоджають появі неприємного запаху.

Найбільш часто дезодоранти застосовуються в зоні пахв, для усунення запаху, викликаного переважно продуктами бактеріального розкладання поту.

У продажі поширені дезодоранти — антиперспіранти. Ці засоби крім боротьби з запахом сприяють закриттю потових залоз і таким чином запобігають виділенню поту.

Спочатку для зменшення небажаних запахів почали застосовувати парфуми, які просто маскували інші запахи.

Для дезодорації повітря, приміщень, тощо застосовували найрізноманітніші речовини. Найбільш ефективні суміші з декількох компонентів — антиперспірантів, ефірних олій, синтетичних ароматизаторів, розчинників та інші володіють більш інтенсивним і стійким запахом в порівнянні з окремими складовими.

В даний час найбільшого поширення набули кулькові й роликові дезодоранти-антиперспіранти, а також дезодоранти в аерозольній упаковці.

Діючою речовиною дезодорантів — антиперспірантів є комплекси алюмінію і цирконію. Часто в складі цих продуктів присутній етиловий спирт, проте не всі споживачі люблять спиртовмісні продукти: для чутливої ​​шкіри спирт може виявитися занадто висушуючою речовиною.

Купити Дезодоранти і антиперспіранти в інтернет-магазині Raptom.

Доставка по всій Україні. Безкоштовна доставка на замовлення від 1000 ₴.

Купити у Києві, Львові, Одесі, Дніпрі, Харкові та інших містах.

показати все
Гелевий дезодорант Old Spice Lagoon 70 мл (5000174917741)
немає відгуків
107 ₴
Є в наявності