Кондиціонер для волосся

Далеко не кожному волоссю достатньо шампуню і бальзаму. Часто йому потрібен особливий догляд. Звичайно, пропозицій вистачає: бальзами, засоби для відновлення, рідини для догляду за посіченими кінчиками, термозахисні спреї – всі вони обіцяють надати вашому волоссю блиску та еластичності. Проте, яким чином діє кожен з цих засобів, і котрий з них підходить саме для вашого волосся? 

Здорове блискуче волосся – хто ж від такого відмовиться? Більшість людей після миття шампунем користуються бальзамом або кондиціонером. Вони вкривають захисною плівкою кожну окрему волосину та захищає шкіру голови після того, як вона зазнала негативного впливу під час миття. Після використання бальзаму волосся легше розплутати, і воно більш захищене під час завивки, сушіння та укладки. Бальзами та кондиціонери також запобігають випадінню волосся у холодну пору року.

У залежності від складу, бальзами містять силікон, протеїни або рослинні олії. Після миття шампунем лагідними рухами розподіліть бальзам і на короткий час залиште його на волоссі. Після цього ретельно промийте волосся, інакше воно швидко стане жирним. 

Купити Кондиціонер для волосся в інтернет-магазині Raptom.

Доставка по всій Україні. Безкоштовна доставка на замовлення від 1000 ₴.

Купити у Києві, Львові, Одесі, Дніпрі, Харкові та інших містах.

показати все